Urla Kitesurf


Urla Surf House olarak sizleri Gülbahçe, Urla kitesurf plajında ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Urla Kitesurf merkezimiz, denizi dümdüz ve sığ olan çok geniş bir lagunda bulunmaktadır. Spot, free-ride için ideal olmakla beraber lagunun rüzgar üstü freestyle ve foil kayanlar için dünya çapındadır. Aaron Hadlow, Ruben Lenten ve Ewan Jaspen gibi dünya çapındaki sporcuları ağırlayan Urla Surf House, profesyonel kiteboard camiasında çok hızlı bir şekilde dünyanın en popüler spotlarından biri haline gelmiştir. Şimdi bu büyülü spotu keşfetmek için sıra sizde 😉
Free-ride alanının rüzgar altında, çok geniş, güvenli ve özellikle yeni başlayanlar için mükemmel bir eğitim alanı bulunmaktadır. Kitesurf eğitmenlerimizden bu alanda uluslararası standartlarda eğitiminizi alabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayıp verimli bir Kitesurf eğitimi alabilmeniz için sizleri en uygun koşullarda derse çıkartıyoruz.
Free-ride alanının biraz daha rüzgar üstünde ise Avrupa’nın ücretsiz ve halka açık olan tek kitesurf parkı bulunmaktadır. Ayrıca turkuaz ve dümdüz deniziyle ünlü olan ‘Secret Spot’ lagunun karşı tarafındadır.

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ KITESURF DERSLERİ


Kitesurf yapmayı kolay ve güvenli bir şekilde öğrenin!

Uluslararası standartlarda eğitimini tamamlamış olan profesyonel kitesurf eğitmen kadromuz, TYF (Türkiye Yelken Federasyonu) ve ISAF (international sailing federation) tarafından lisanslıdır. Eğitmenlerimiz kitesurf'ü güvenli, eğlenceli ve kendinizi rahat hissedebileceğiniz ortamda en doğru şekilde öğretecektir.İhtiyacınızı karşılayıp verimli bir eğitim alabilmeniz için sizleri en uygun koşullarda derse çıkartıyoruz.

Başlangıç derslerimiz temel olarak üç dersten oluşur ve rüzgarın durumuna bağlı olarak iki, üç ya da dört günde tamamlanabilir.
Öncelikle uçurtmanızı kontrol etmeyi, sonrasında rüzgarın gücüyle uçurtmanızı kullanmayı ve son olarak basit bir şekilde kitesurf yapmayı öğreneceksiniz.

Kitesurf Ders süresi: 6 saat özel veya 9 saat grup dersi (iki kişi)

İLERİ SEVİYE KITESURF DERSLERİ & COACHING


Profesyonel eğitmenlerimizin düzenlediği kamplarda kendinizi geliştirin!

Uluslararası eğitmenlerimiz Pınar ve Nicolas ileri seviye kitesurf dersleri ve coaching vermektedir. İlk zıplamalar, yeni hareket, ileri seviye freestyle ya da foil board veya strapless board… Hepsini en güvenli şekilde coaching alarak öğrenebilirsiniz!

Sezon boyunca sunduğumuz, grup ya da özel, saatlik, günlük ya da haftalık dersler ve kamplarımız hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

KİRALAMA & DEPOLAMA


En yeni kiteboard ekipmanını kiralayın ya da kendi malzemenizi depolayın!

Urla Kitesurf merkezimizde ekipman kiralama ve depolama hizmeti verilmektedir.

Freeride ve freestyle için ihtiyacınıza uygun en yeni ekipmanları bulabilirsiniz. Hatta strapless board, rampalar için wakeboard ve foilboard gibi daha spesifik ekipmanları da temin edebilirsiniz.

Depolama alanımız Urla kitesurf sahilinde bulunmaktadır. Sürekli olarak ekipmanlarınızı taşımak istemiyorsanız kendinize ait depo kiralayabilirsiniz.


kite
GÜNLÜK GEZİLER

Aynı yerde kaymaktan sıkıldınız mı? Yeni spotları keşfetmeniz için birkaç seçeneğimiz var. Civardaki farklı spotlara düzenlediğimiz turlar hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

kite
WAKE

Dünya’da kiteboard kullanımına yasal olarak açılmış 4 adet kite parkından biri Urla Surf House’da yer almaktadır. Parkımızda herkesin eğlenceli vakit geçirebileceği kicker ve sliderlar bulunmaktadır. Limitlerinizi kite parkımızda yeniden belirleyebilirsiniz 🙂

kite
KICKNSLIDE

Kicknslide, her yıl düzenlenen, uluslararası bir wakestyle kiteboard yarışmasıdır ve bu disiplinde düzenlenen dünya şampiyonası KPL (Kite Park League)’ in resmi ayağıdır. Yarışmanın keyfini çıkarmak için sizleri de bekliyoruz!